OP VVV

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

 

 

  • Pandemie COVID-19 zasahovala do režimu vzdělávání na českých školách již od března roku 2020. Výluka prezenční výuky má výrazné negativní dopady na vzdělávací výsledky žáků a zvýšení vzdělanostních nerovností.
  • Snížená úroveň vzdělání se přitom promítá i do budoucích výdělků současných žáků a studentů, a to po dlouhé dekády jejich produktivního ...

Projekt „Jednička pro budoucnost III“

Informuji Vás, že naše škola realizuje od 1. dubna 2021 v rámci OP VVV – Šablony 3 projekt „Jednička pro budoucnost III“.

 

 

 

 

 

 

 

O jeho obsahu a způsobu realizace Vás budeme průběžně ...

Rozloučení s Klubem zábavné logiky

V úterý 18. února jsme se v Klubu zábavné logiky a deskových her sešli naposledy.

Tentokrát si děti hry, které se v klubu naučily, zahrály se svými rodiči. Zopakovaly si tak nejen většinu her, ale zároveň se procvičily ve vysvětlování pravidel.

Velmi nás potěšilo nadšení všech do hry, příjemná atmosféra a fakt, že se všichni dobře ...

HRH – hry, roboti, hlavolamy

Od ledna 2019 začali žáci 5. a 6. ročníku naší školy navštěvovat Klub logických a deskových her nazvaných HRH – hry, roboti a hlavolamy. Žáci již poznali postřehové hry Duch a Duch v koupelně, zahráli si matematickou hru rozvíjející geometrickou představivost Ubongo, luštili šifry a hledali poklad pomocí Morseovy abecedy...

Projekt „Jednička pro budoucnost II“ v rámci OP VVV

Vážení rodiče, žáci, pedagogové,
informuji Vás o skutečnosti, že námi podaný projekt „Jednička pro budoucnost II“ v rámci OP VVV byl ze strany MŠMT ČR schválen.

Obsahově je zaměřen mj. na personální podporu (pozice školního psychologa), osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků, podporu čtenářské a digitální gramotnosti, realizaci vzdělávacích akcí a vybavení školy v souladu s danými ...

Workshopy v rámci projektu „Rozvoj kreativity ve výuce přírodovědných předmětů“

Vážení,

informuji Vás, že od nového školního roku 2018-2019 opět nabízíme pro zájemce ze vzdělávacích institucí a široké veřejnosti možnost zúčastnit se workshopů v rámci projektu OP VVV „Rozvoj kreativity ve výuce přírodovědných předmětů“, jejichž obsahem je zejména využití systému PASCO ve výuce chemie, přírodopisu a fyziky.

Na konci září 2018 již proběhl workshop  Sledování průběhů chemických reakcí ( měření ...