Škola

Soutěž mladých zoologů

Zoologická zahrada a botanický park Ostrava ve spolupráci s Kruhem přátel ZOO pravidelně na podzim pro žáky 4. a 5. třídy základních škol celého Moravskoslezského kraje vyhlašuje Soutěž mladých zoologů. Letošní ročník byl na téma „Proč by se Karkulka neměla šelem bát“ – šelmy volně žijící v přírodě České republiky.

Ve dnech 13. až 15. 9. 2023 proběhlo základní kolo ...

Adaptační pobyty žáků 6. ročníku 

Od 5. do 15. září 2023 proběhly již tradičně třídenní adaptační pobyty šesťáků ve Vyšních Lhotách na chatě Višňovka. Jejich cílem bylo se seznámit nejen s novými třídními učitelkami, ale také s novými učiteli, spolužáky, školní psycholožkou i výchovnou poradkyní, Lenkou Drahotuskou, která pro děti připravila pestrý program her a zážitkových aktivit stmelujících třídní kolektivy. 

K dispozici jsme měli ...

Třídní schůzky

Vážení rodiče,

informujeme Vás, že v následujícím týdnu proběhnou třídní schůzky.

Termín: středa 20. 9. 2023

Místo a hodina:

  • 1. – 5. ročníku od 16:00  v kmenových třídách
  • 6. – 9. ročníku od 16:30 v kmenových třídách.

Těšíme se na vaši účast

Podsováček hledá nové talenty a zájemce

Pěvecký soubor Podsováček zahájí svou činnost 21. září 2023. Budeme se scházet každý čtvrtek od 13,00 do 14,00 hodin v učebně 3.C na prvním stupni.  Těšíme se na všechny loňské členy souboru a věříme, že se mezi dětmi najdou další nadšenci, kteří si s námi rádi zazpívají a také zahrají. Máme přece malou muzičku. Přijďte si s námi zahrát a zazpívat pro radost a pro ...

Haló, školáci! V pondělí 4. září na viděnou!

I když ještě prázdniny neřekly své poslední slovo a sluníčko se po několika deštivých dnech zase určitě vrátí a rozesměje náš svět, probíhají v naší škole veliké přípravy. Chystáme se totiž na vás, milí školáci!

Ať jste prvňáčci a čeká vás teprve školní premiéra, nebo jste už ostřílení školní matadoři, vaši učitelé i ostatní zaměstnanci školy dělají vše pro ...

Organizace zahájení školního roku 2023/2024

Vážení rodiče,

informujeme Vás o délce vyučování vašich dětí v prvním týdnu nového školního roku, provozu školní jídelny a školní družiny:

 

pondělí 4. 9. 2023

  • výuka od 8:00 do 9:40,
  • výdej obědů bude od 10:00 do 12:00.

úterý 5. 9. 2023 

  • výuka v ...