Úřední deska

Aktualizace -„Informace k zápisu žáků do prvního ročníku k zahájení základního vzdělávání“

Vážení rodiče,
na základě pokynu MŠMT ČR a doporučení zřizovatele jsem rozhodl o konání zápisu k zahájení povinné školní docházky od školního roku 2020-2021 v souladu s platnou legislativou – viz příloha.

Podstatnou změnou bude právě skutečnost, že zápisy proběhnou bez přítomnosti dětí v naší škole a také ve způsobu podávání žádostí o přijetí, popř. ...

Poděkování ředitele školy

Vážení,

dovolím si prostřednictvím školních webových stránek poděkovat celému týmu našich školních kuchařek, které pod vedením paní vedoucí od dnešního dne v rámci osobního rozhodnutí vypomáhají frýdeckomístecké nemocnici při přípravě stravy pro pacienty a zaměstnance.

Vážím si Vašeho rozhodnutí

Mgr. Zbyněk Šostý, ředitel školy

NOVINKA – Informace ředitele školy – ROZVRHY HODIN – upřesnění XII

Vážení rodiče,
v souladu s naším plánem výuky s využitím prvků distančního studia Vám zasílám připravené rozvrhy hodin pro Vaše děti, které jsou zpracovány na období od 30. 3. 2020 do 9. 4. 2020. Zároveň připomínám, že na webových stránkách naleznete stručné návody jak spustit Office 365 a TEAMS.

Všechny aktivity jsou doporučené, avšak budeme ...

Smutná zpráva

Vážení kolegové, rodiče, žáci,
tyto řádky se mi nepíší snadno, protože Vám všem chci sdělit velmi smutnou zprávu. Ve středu 25. 3. 2020 nás navždy opustila paní   Bc. Jaroslava Marášková, vedoucí vychovatelka školní družiny naší základní školy.

Jarko, děkujeme, v našich srdcích zůstaneš navždy….

Mgr. Zbyněk Šostý, ředitel školy

NOVINKA – Informace ředitele školy – distanční výuka – upřesnění XI

Vážení rodiče, žáci,

jak jsem Vás již v minulém týdnu informoval ve věci přípravy online výuky pomocí nástroje TEAMS, který mají naši žáci zdarma v rámci Office 365, sděluji, že zkušební provoz bude zahájen v pondělí 30. 3. 2020. V rámci první etapy máme v úmyslu realizovat výuku jednotlivých předmětů dle rozvrhu, který zveřejníme v průběhu zítřejšího ...