Školní družina

Balónkový karneval

Ve středu 27. 2. 2019 vypukne ve školní družině karneval, který bude pořádat společnost Balónkov a bude se konat ke 130. výročí založení naší školy. V čase 13.30 – 15.00 budme tančit, zpívat a „balónkovat“ ve velké tělocvičně. Prosíme rodiče, aby si pro děti přišli kolem 15.00 hodin. Vstupné bude pro děti 40,- Kč, paní vychovatelky ho budou vybírat už od ...

Výtvarná soutěž Já a škola

V pátek 18. ledna uspořádala p. Wolfová výtvarnou soutěž školní družiny na téma Já a škola. Zúčastnilo se jí 27 dětí z 1. – 5. tříd. Po krátkém úvodu se děti pustily do malování. Některé ve škole rády cvičí, sportují, plavou, učí se. Jiné mají radost, když jdou s družinou na procházku nebo staví sněhuláky ze sněhu nebo navštěvují zájmové ...

Příprava na PEXESIÁDU

V měsíci únoru na děti jako každý rok čeká soutěž v pexesu.
Děti v prvním oddělení se proto již celý měsíc ve volných chvílích pilně připravují.
Na soutěž se děti velmi těší, a proto jim přejeme hodně úspěchu a těšíme se na napínavé souboje.

Placení příspěvku za školní družinu (leden – červen 2019)

Dobrý den,

v měsíci lednu 2019 je třeba zaplatit za školní družinu 1.200,- Kč za období leden – červen (200,- Kč za měsíc). Pokud budete své děti odhlašovat, požádejte paní vychovatelku o příslušný formulář. Školní družina se platí bezhotovostně takto:

  • Platba inkasem  – pokud jste platili inkasem už za září – prosinec ...

Citadela

Od pondělka 5. 11. 2018 do středy 14. 11. 2018 probíhají na naší škole základní kola Citadely. Vystřídají se skoro všechny děti ze školní družiny a vítězná družstva nás budou reprezentovat na městkém kole v lednu 2019. Soutěží se rozumem i silou a děti musí projevi to nejlepší ze sebe. Všem držíme palce a těšíme se na leden!

Světový den zvířat

Dne 2. listopadu jsme s prvním oddělením družiny oslavili Světový den zvířat, návštěvou zverimexu. Ochotná paní prodavačka nám ukázala spoustu zvířat a poučila nás, jak se o ně starat. Návštěva byla poučná a dětem se moc líbila.