Aktivity školní družiny

Nový termín akce

Dobrý den, naše akce Hudebně-pohybové hry se překládá z 24. 4. 2019 na 15. 5. 2019. Jedná se o posunutí tříd, děkujeme za pochopení. Jarka Marášková

Zdravá jarní svačinka

V pátek dne 12.4. jsme si v prvním oddělení školní družiny udělali s dětmi zdravou svačinku z vypěstované řeřichy. Chléb a celozrnné rohlíky si děti mazaly čerstvým sýrem a zdobily řeřichou a rajčátky. Všem zdravá svačinka moc chutnala a děti zjistily, že zdravé jídlo i dobře chutná. Ještě nás čeká ochutnávka ředkviček na kterou se moc těšíme.

...

Literární odpoledne

Ve středu 20. 3. 2019 se ve školní družině konalo Literární odpoledne. Paní vychovatelka Maršálková připravila otázky a úkoly. Pomáhaly jí přitom děti ze 4.A a 4.C. Děti od 1. do 3. třídy se velmi snažily a snad se jim všechno náležitě povedlo. Za jejich snahu je odměnily sladkosti. Literární odpoledne proběhlo také ke 130. výročí založení naší školy.

Výtvarná soutěž městských školních družin

Poslední únorový den se konala výtvarná soutěž školních družin při ZŠ a MŠ El. Krásnohorské ve Frýdku-Místku. Soutěže se zúčastnilo 10 školních družin. Letos, oproti minulým ročníkům, děti bojovaly jako tým. Letošním tématem byli „Piráti“. Děvčata z naší školní družiny se umístila na krásném 3. místě. Blahopřejeme! Velké díky patří také paní vychovatelce Wolfové, která děvčata na soutěž připravovala.

Školní družina ožila Balónkovým karnevalem

Ve středu 27. 2. proběhl ke 130. výročí školy ve velké tělocvičně Balónkový karneval. Prostory tělocvičny byly zaplněny spoustou pohádkových bytostí, zvířátek, broučků a princezen. Klauni z Balónkova nachystali dětem spoustu zábavy a her. Dle dětí se už teď všichni moc těší na další karneval.