Aktivity školní družiny

Zábavné odpoledne s rodiči v 1.C

V úterý 18. června se žáci 1. C a jejich rodiče sešli na zábavné školní a družinové odpoledne. Rodiče si mohli vyzkoušet práci v centrech aktivit, kde si například společně s dětmi přečetli pirátský článek a následně hledali poklad. Také si vyzkoušeli psát písmem Comenia Script.

V družinových centrech si mohli společně zahrát zábavnou „muší“ matematiku, pobavit se nad rodičovským ...

Den dětí s rodiči

Při příležitosti oslav 130. let naší školy jsme spolu se střediskem volného času Klíč oslavili Den dětí. Na školní vilce si zástupci střediska připravili mnoho zajímavých aktivit pro děti, například chození po slet line a pružícím lanu, střílení na terč a další aktivity. Na závěr jsme s dětmi a jejich rodiči opékali párky. Děti si s rodiči užily pohodové odpoledne plné ...

Keramika rodičů s dětmi

V rámci oslav 130. let naší školy v měsíci květnu proběhly v družinovém keramickém kroužku čtyři dílničky rodičů s dětmi. Z keramické hlíny společně tvořili podle své fantazie. Spolupráce byla úžasná a výrobky také. Po vypálení si mohou rodiče s dětmi své výtvory nabarvit. O celý úspěch akce se postarala paní vychovatelka Dagmar Wolfová.

Nový termín akce

Dobrý den, naše akce Hudebně-pohybové hry se překládá z 24. 4. 2019 na 15. 5. 2019. Jedná se o posunutí tříd, děkujeme za pochopení. Jarka Marášková

Zdravá jarní svačinka

V pátek dne 12.4. jsme si v prvním oddělení školní družiny udělali s dětmi zdravou svačinku z vypěstované řeřichy. Chléb a celozrnné rohlíky si děti mazaly čerstvým sýrem a zdobily řeřichou a rajčátky. Všem zdravá svačinka moc chutnala a děti zjistily, že zdravé jídlo i dobře chutná. Ještě nás čeká ochutnávka ředkviček na kterou se moc těšíme.

...