Aktivity školní družiny

Výtvarná soutěž městských školních družin

Poslední únorový den se konala výtvarná soutěž školních družin při ZŠ a MŠ El. Krásnohorské ve Frýdku-Místku. Soutěže se zúčastnilo 10 školních družin. Letos, oproti minulým ročníkům, děti bojovaly jako tým. Letošním tématem byli „Piráti“. Děvčata z naší školní družiny se umístila na krásném 3. místě. Blahopřejeme! Velké díky patří také paní vychovatelce Wolfové, která děvčata na soutěž připravovala.

Školní družina ožila Balónkovým karnevalem

Ve středu 27. 2. proběhl ke 130. výročí školy ve velké tělocvičně Balónkový karneval. Prostory tělocvičny byly zaplněny spoustou pohádkových bytostí, zvířátek, broučků a princezen. Klauni z Balónkova nachystali dětem spoustu zábavy a her. Dle dětí se už teď všichni moc těší na další karneval.

Výstava soviček v Galerii Pod Sovou

Od prosince 2018 probíhá v Galerii Pod Sovou výstava výrobků dětí ŠD a žáků 1. stupně. Výstava je věnována výročí školy 130 let a potrvá do konce března.

Srdečně Vás zveme k návštěvě.

Balónkový karneval

Ve středu 27. 2. 2019 vypukne ve školní družině karneval, který bude pořádat společnost Balónkov a bude se konat ke 130. výročí založení naší školy. V čase 13.30 – 15.00 budme tančit, zpívat a „balónkovat“ ve velké tělocvičně. Prosíme rodiče, aby si pro děti přišli kolem 15.00 hodin. Vstupné bude pro děti 40,- Kč, paní vychovatelky ho budou vybírat už od ...

Výtvarná soutěž Já a škola

V pátek 18. ledna uspořádala p. Wolfová výtvarnou soutěž školní družiny na téma Já a škola. Zúčastnilo se jí 27 dětí z 1. – 5. tříd. Po krátkém úvodu se děti pustily do malování. Některé ve škole rády cvičí, sportují, plavou, učí se. Jiné mají radost, když jdou s družinou na procházku nebo staví sněhuláky ze sněhu nebo navštěvují zájmové ...

Příprava na PEXESIÁDU

V měsíci únoru na děti jako každý rok čeká soutěž v pexesu.
Děti v prvním oddělení se proto již celý měsíc ve volných chvílích pilně připravují.
Na soutěž se děti velmi těší, a proto jim přejeme hodně úspěchu a těšíme se na napínavé souboje.