Školní akce a soutěže

Přehazovaná – máme 1. místo

V pátek 25. listopadu po tříleté pauze naši žáci úspěšně navázali na předchozí úspěchy v přehazované. V okrskovém kole, které proběhlo již tradičně na 6. ZŠ, si za účasti 6 škol vybojovali 1. místo! Ze základní skupiny postoupili z 2. místa, v semifinále vyhráli s 8. ZŠ 2:1 a ve finále porazili 7. ZŠ 2:0. Gratulujeme a držíme palce v okresním kole.

Republikové finále starších dívek v basketbalu aneb zlato je doma!!!

Frýdek-Místek → Ostrava → Praha → Praha metro „na přání holek“ → Louny a zpět. Cesta téměř přes celou republiku, aby holky ukázaly, co umí basketbalistky z Frýdku-Místku. A že se bylo na co koukat. Holky navázaly na vítěznou šňůru z předešlých kol, okresu a kraje.

První hrací den, v úterý 22. 11. 2022 na holky čekaly zápasy ve ...

STARŠÍ DÍVKY JSOU OPĚT ZLATÉ A SLAVÍ POSTUP DO REPUBLIKOVÉHO FINÁLE V BASKETBALU

Ve středu 9. 11. 2022 se ZŠ B. Dvorského v Ostravě stala dějištěm krajského finále starších děvčat v basketbalu.  Naše šampionky pod “taktovkou“ Mgr. Jiřího Karáska a Mgr. Lukáše Slívy navázaly na skvělé výkony z minulých zápasů a stejně jako v okresním finále porazily drtivým rozdílem postupně všechny týmy. Nejprve si naše děvčata poradila se ZŠ Vrchní z Opavy v poměru 68:2...

HORNICKÁ DESÍTKA – 3. MÍSTO V SOUTĚŽI ŠKOL

V sobotu 5. listopadu 2022 proběhl jubilejní 35. ročník Hornické desítky. Přes nepříznivé a chladné počasí se na start postavilo celkem 2077 běžců. Ve velmi napínavém a vyrovnaném souboji škol o nejpočetnější výpravu nakonec zvítězila ZŠ Dobrá, na 2. místě se umístila ZŠ Hnojník a 3. místo obsadila naše ZŠ národního umělce P. Bezruče. Škola tak získala ...

V listopadu 2022 začínají úterní setkávání s předškoláky a jejich rodiči.