V McDonald´s Cupu jsme zabodovali

V pondělí 29. dubna proběhl na stadionu Stovky ve Frýdku již 25. ročník McDonald´s Cup v kopané 4. a 5. ročníků. Letos bojovalo ve dvou skupinách 9 škol o 2 postupová místa do okresního finále. Naši  fotbalisté vyhráli základní skupinu, ve které remizovali s Lískovcem 2:2 a výhrami s 4. ZŠ 8:2, s 8. ZŠ 9:0 a s 6:ZŠ 3:2 se mohli těšit na další hru. V semifinále naši hráči porazili 2. ZŠ 10:2 a ve finále vítězstvím s 5. ZŠ 3:0 vybojovali zasloužené 1. místo! Gratulujeme a držíme palce v okresním kole.

Pořadí finálové skupiny:                                                                                                                                                    1. ZŠ: 1. místo                                                                                                                                                                   5. ZŠ: 2. místo                                                                                                                                                                    2. ZŠ: 3. místo                                                                                                                                                                 ZŠ Lískovec: 4. místo

Sestava hráčů: Henc Filip 5. A, Goryczka Kryštof 5. A, Rak Ondřej 5. A, Žabenský Šimon 5. A, Šajtar Štěpán 5. A, Kroščen Stanislav 5. B, Sukaný Adam 4. A, Volný David 4. B, Dobrowski Matteo 4. C, Gurňák Bruno 4. C a Kubaň Jakub 4. C.