Slavnostní ocenění úspěšných řešitelů olympiád

Naši žáci se zúčastnili slavnostního setkání úspěšných řešitelů předmětových olympiád, soutěží a reprezentantů škol z Frýdek-Místek. Ocenění předával náměstek primátora Mgr. Tomáš Pyško.

Mezi oceněnými byli také žáci naší školy. Z druhého stupně převzala ocenění Tereza Štěrbová za vynikající výsledky v německém jazyce a Ondřej Rak za své úspěchy v přírodopisu.

Z prvního stupně byli oceněni Jonáš Najdek, Richard Husar a David Kolek, kteří dosáhli medailového umístění v Matematické olympiádě a svými výkony výborně reprezentovali naši školu.

Slavnostní setkání však nepatřilo pouze žákům. Ocenění si převzali také pedagogové, kteří své svěřence na jednotlivé soutěže a olympiády dlouhodobě a svědomitě připravovali. Jejich práce, podpora a motivace jsou nedílnou součástí úspěchů našich žáků.

Všem oceněným žákům i pedagogům srdečně gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Přejeme jim mnoho dalších studijních i soutěžních úspěchů.