Mistrovství České republiky školních týmů v šachu 2026

Zlín 22. 6. – 24. 6. již po osmé přivítal nejlepší školní týmy v šachu ve všech kategoriích. I naše škola měla v této prestižní soutěži zastoupení. Šachistům z 1. stupně se podařilo postoupit z okresního i krajského kola mezi 32 nejlepších družstev. Hráli z deváté pozice celkem 9 kol v zastoupení: Jonáš Najdek (1. šachovnice), Jakub Sázel (2. šachovnice), Mariana Flídrová (3. šachovnice) a Vojtěch Matěj (4. šachovnice). Malí šachisté hráli výborně a umístili se na velmi pěkném 9. místě! Všem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.