Poděkování ředitele školy na závěr školního roku
Vážení zákonní zástupci, milí žáci, kolegyně, kolegové,
na konci školního roku mi dovolte krátké ohlédnutí. Za námi je období plné práce, úsilí i každodenních drobných i větších úspěchů. Velmi si vážím toho, že se nám společně daří dosahovat dobrých výsledků. Ne všechno se přitom vždy podaří podle našich představ, ale právě díky otevřené komunikaci, spolupráci a vzájemnému respektu dokážeme tyto situace zvládat a posouvat se dál.
Upřímně oceňuji snahu a přístup našich žáků, stejně jako vaši podporu a spolupráci, bez které by to nebylo možné. Děkuji vám za důvěru, kterou škole dáváte.
Rád bych také popřál hodně štěstí žákům, kteří naši školu opouštějí a vydávají se na další cestu – ať už na střední školy nebo víceletá gymnázia. Přeji jim, aby si odnesli nejen vědomosti, ale i dobré zkušenosti a chuť učit se novým věcem, které je budou provázet i v dalším životě.
Na závěr mi dovolte popřát vám všem krásné, klidné a slunečné prázdniny plné odpočinku, radosti a společných chvil.
Těším se na setkání v novém školním roce.
Z. Šostý, ředitel školy






