Stříbro z okresního finále v přehazované

Dne 1.2.2024 se naše škola účastnila okresního finále v přehazované, konané na ZŠ Pionýrů ve F-M. Turnaj se týkal žáků 1. stupně. Turnaje se účastnilo 10 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Přes výborné výkony všech zúčastněných se našim žákům podařilo urvat druhé místo ve skupině, což bylo zároveň místo postupové do semifinále. V tom si naše škola změřila síly s dosud suverénní ZŠ J. Čapka. Skvělý výkon (bez ztráty setu) nám zajistil místo ve finále. Ve finále se naše škola utkala se ZŠ Baška a i přes prvotní vyhraný set, se muselo jít do rozhodujícího  třetího setu, ve kterém byli šťastnější žáci a žákyně z ZŠ Baška. I přes lehké zklamání z prohraného finále si naši žáci a žákyně odnáší cenné zkušenosti. Také si však za výkony na hřišti i mimo něj zaslouží velkou pochvalu a poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Naši školu reprezentovali: K. Kubáňová, V. Delongová, J. Kučírková, N. Janíková, F. Henc, M. Kaňok, M. Ivan, O. Rak, Š. Žabenský, T. Furmánek.

 

Mgr. Marek Pavlásek