Příjemné a poučné setkání pedagogů

Seminář k projektu Začít spolu a alternativám ve školství

18. května 2023 jsme měli vzácnou příležitost sejít se spolu se zástupci desítek škol regionu na semináři k programu Začít spolu, do kterého je naše škola už 26 let zapojena, a k dalším alternativním proudům ve vzdělávání. Samozřejmě, každá škola je svým způsobem originál a najít školu, která pluje v průměru je celkem těžké. Ale jsou mezi námi školy, které jsou jinější než jiné, a takové jsme pozvali na odpoledne plné sdílení zkušeností.

Seminář se uskutečnil s podporou projektu Místní akční plán Frýdek-Místek III, do kterého je naše škola zapojena. Projekt si klade za cíl zlepšit podmínky pro vzdělávání a výchovu, především tím, že dává dohromady školy, které jsou v lecčems dále, se školami, které se v tomtéž chtějí zlepšit.

Jsme rádi, že jsme mohli takový jedinečný seminář uspořádat, sdělit okolním školám, v čem spočívají kouzla alternativních proudů ve vzdělávání, že o takový seminář byl mezi okolními školami zájem a těšíme se na další příležitosti ke sdílení zkušeností.

Všem zúčastněným děkujeme za spolupráci.

https://eu.zonerama.com/mapfm/Photo/9817464/383430909