Úspěch starších žáků a mladších žákyň v atletické soutěži „Pohár rozhlasu“

Ve čtvrtek 9. 5. 2019 se za deštivého počasí uskutečnila na stadionu TJ Slezan soutěž „Pohár rozhlasu“. Jednalo se již o 51. ročník tradiční atletické soutěže školních družstev pořádané Českým atletickým svazem. Naše škola měla zastoupení ve všech čtyřech družstvech: mladší a starší žáci, mladší a starší žákyně. Týmy mezi sebou soutěžily v několika atletických disciplínách: skoku dalekém, vrhu koulí/hodu kriketovým míčkem, skoku vysokém, sprintu na 60m a vytrvalostním běhu. Naše škola se umístila mezi školami na krásném 2. místě v kategorii starších žáků a na 3. místě v kategorii mladších žákyň. Starší děvčata obsadila 7. příčku a mladší žáci se umístili na 6. místě. Individuální výsledky jednotlivých žáků později naleznete na webových stránkách www.poharrozhlasu.cz.  Děkujeme žákům za zdařilou reprezentaci naší školy.