Šachisté na republikovém mistrovství opět ZLATÍ!

Zlín patřil od 18. do 20. června šachistům. Přes 300 žáků bojovalo ve všech věkových kategoriích o medaile. I naše škola měla v kategorii 1. – 5. ročník zastoupení. Náš tým ve složení Denis Lička, Richard Czepiec, Vladislav Blahut a Vít Jezerský to neměl vůbec snadné, obhajoval totiž zlatou příčku z minulého roku. První den mistrovství to nevypadalo moc dobře, ale po 5 kolech obsadila 1. ZŠ 8. místo z 30 družstev. Druhý den naši šachisté zabojovali a po 4 kolech obsadili 1. místo se ziskem 24 bodů! Na 2. místě těsně skončila ZŠ Zlín-Malenovice s 23, 5 body a 3. příčku s 23 body obsadila ZŠ Hálkova Olomouc. Beskydská šachová škola, ve které naši šachisté trénují, měla medailová umístění ve všech kategoriích. Všem našim borcům a samozřejmě i jejich trenérům moc gratulujeme!!!