Spolupráce s Cambridge Center

I v roce 2018 pokračuje osvědčená spolupráce naší školy ZŠ národního umělce Petra Bezruče s frýdeckým Cambridge Center. Naše škola svým žákům nabízí kurzy, které účastníky připravují ke cambridgeským zkouškám Young Learners English (YLE) ve všech jazykových dovednostech. Za uplynulých 5 let jsme měli desítky úspěšných absolventů YLE. Forma testování Young Learners English je zábavná, má motivační efekt a výsledky přináší přehled o pokroku, který děti v rámci osvojování si cizího jazyka dělají. Zkoušky YLE mají 3 úrovně pokročilosti – Starters, Movers a Flyers. Na konci tohoto školního roku na naší škole proběhne testování žáků, kteří se připravují ke zkouškám úrovně Starters a Movers.

Preparation_Center_Certificate_2018

SouborDatum vložení
2018 Preparation Centre certificate17.1.2018