Vítězství v turnaji ve florbalu ČEPS Cup na 1. stupni

Ve čtvrtek 23. listopadu proběhlo v Raškovicích okresní kolo ve florbalu ČEPS Cup. Celkem 8 škol ve 2 skupinách hrálo 1 x 12 minut o vítězství a postup do krajského kola, které se uskuteční začátkem roku 2024. Náš tým začínal s domácími Raškovicemi a zvítězil 5:2. Druhý zápas se ZŠ Komenského Frýdlant skončil výhrou 12:1! Posledním zápasem a vítězstvím ve skupině s 2. ZŠ F-M 4:1 jsme postoupili do finále bez ztráty bodu. Zápas s naším finálovým soupeřem, družstvem ZŠ Dolní Domaslavice byl velmi vyrovnaný, ale naši borci se nedali a zaslouženě vyhráli 3:2! Velké gratulace za skvělý sportovní výkon!

Sestava úspěšného týmu naší školy:

Němec Přemek (5. A), Lotko Jan (5. A), Henc Filip (5. A), Šajtar Štěpán (5. A), Škola Vojtěch (5. A), Bambušek Václav (5. C), Kaňok Matyáš (5, C)

Brankáři: Rak Ondřej (5. A), Šlachta Dominik (5. A)