Jarmarkem na „Jedničce“ začíná oslava letošního adventu

Již ve středu 29. listopadu v budově prvního stupně na naší „Jedničce“ propukne čilý ruch a vánoční prodejní atmosféra. Proběhne totiž ve spolupráci se Sdružením rodičů naší školy adventní jarmark, který nás spolehlivě naladí na blížící se Vánoce. Jednotlivé třídy budou prodávat své výrobky, dobroty a vánoční dekorace.

Začátek jarmarku je v 16:00 hodin. V 17:00 hodin vystoupí pěvecký soubor Podsováček s pásmem koled a básní. V rámci slavnostního odpoledne budou charitativní společnosti Adra předány vánoční dary pro osamělé lidi.

Přijďte si společně s našimi žáky užít předvánoční náladu a přispět na dobrou věc. Výtěžek jarmarku bude použit Sdružením rodičů na podporu vybraných aktivit jednotlivých tříd.

Vánoční aktivity však na naší škole trvají celý prosinec.

Už 7. prosince vystoupí Podsováček v 15:00 na náměstí Svobody v Místku. O týden později – 13. prosince zazpívá a předá dárky místeckým seniorům. V evangelickém kostele na Husově ulici zazpívají děti naší školy na společném koncertě se zpěvačkou Dashou v pondělí 18. prosince v 18:00 hodin. Žáky druhého stupně uslyšíme i ve čtvrtek 21. prosince v 16:00 hodin ve staré budově školy při „Zpívání na schodech“. A ve středu 20. prosince rozezpívají naši žáci Rytířský sál frýdeckého zámku v hudebně dramatickém pásmu „Přišlo jsi k nám, Jezulátko“. Vstupenky na vystoupení v 9:00 h, v 11:00 h a v 16:00 hodin si můžete elektronicky zakoupit na následujícím odkazu nebo od 21. 11. 2023 v ranní školní družině na vilce u paní Míčkové a Juhasové (út, čt, pá od 6:00 hod do 7:00 hod). Prodej vstupenek bude ukončen 17. 12. 2023.

Renata Spustová

Rytířský sál – Přišlo jsi k nám, Jezulátko – zahájen prodej vstupenek od 10. 11. 2023