ZOO Ostrava – Ještě větší finále než loni – 1.4.2023

Nevídaný úspěch družstva našich mladých zoologů. Získali 1. místo ve finále VELKÉ CENY ZOO 2023.

Že by to byl apríl? NENÍ!

Naši mladí zoologové se pravidelně zúčastňují jarního a podzimního kola soutěží v Ostravské ZOO.

Loni se  umístili na nádherném 2. místě a letos to dotáhli na stupínek nejvyšší. Pokud by někdo předpokládal, že postup ze základního kola  (24.3.2023) na posledním 10. místě odsuzuje účastníky k roli outsiderů, velmi se plete.

Naši žáci J. Nademlejnský, N. Hoferková, N. Fojtíková, N. Drozdová a K. Kubáňová do hlavního klání vstoupili zcela nekrompromisně a od prvního kola si šli za svým cílem. V závěru soutěže se sice některá družstva dotáhla, ale tentokrát si vítězství nenechali vzít.

A co si žáci ze soutěže odnesli? Kromě nových znalostí a zkušeností, zážitků a drobných upomínkových předmětů, také návštěvu zázemí Ostravské ZOO, kde se běžný návštěvník nedostane.

Všem našim výhercům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.