Školáci, pozor! Ve čtvrtek 1. září začínáme!

Prázdninám odzvánějí poslední minuty a školní rok se mílovými kroky blíží. I když je nová budova naší školy zahalena do stavebního hávu, začínáme včas!

Letos frýdecká „Jednička“ přivítá v premiéře více než stovku nových žáčků ve čtyřech prvních třídách. Vyhověli jsme enormnímu zájmu o vzdělávání v naší škole a vyšli vstříc zákonným zástupcům našich nejmenších. Tři třídy budou pracovat v projektu Začít spolu, který je vlajkovou lodí naší školy a snoubí v sobě učení hrou, spolupráci mezi dětmi a aktivní přístup k učení. Nezapomněli jsme ale ani na zastánce klasické výuky.

Všem našim žákům přejeme krásné poslední prázdninové dny. Jsme připraveni a těšíme se na vás všechny. Vzhledem k probíhajícím stavebním úpravám sledujte pozorně aktuální informace na webových stránkách školy a zprávy v Bakaláři.

Ve čtvrtek s vámi se všemi na viděnou!

Renata Spustová