Pozvánka pro rodiče a veřejnost – oslavy 130 let od zahájení výuky na naší škole

Vážení,
při příležitosti oslav 130 let od zahájení výuky ve škole „Pod Sovou“ si Vás dovolujeme pozvat v měsíci červnu 2019 na následující akce:

  • čtvrtek 6. 6. 2019 v 15:30 – divadelní představení „Škola v průběhu staletí“ v Galerii Pod Sovou.
  • úterý 11. 6. 2019 od 12:00 do 16:00 – fotbalový turnaj za účastí 5 týmů. Turnaje se zúčastní učitelé, rodiče, naši současní a bývalí žáci, včetně Adama Varadiho a Václava Svěrkoše. Zpestřením akce budou také dovednostní soutěže a autogramiáda.
  • středa 12. 6. 2019 od 15:00 – hravé odpoledne s programem Začít spolu. Uvidíte žáky a pedagogy při realizaci aktivit posilujících matematickou, čtenářskou a přírodovědnou gramotnost v prostředí programu Začít spolu, který realizujeme na naší škole už více než 20 let.
    V 16:30 začne projekcí a povídáním s Mgr. Jaromírem Poláškem v učebně 130 (přístavba školy) seznámení zájemců s historií školy, včetně prohlídky všech prostor od sklepa až po půdu.

Za organizátory srdečně zve

Ing. Jana Lubojacká, předsedkyně SR při 1. ZŠ, Mgr. Zbyněk Šostý, ředitel školy